حریم خصوصی

“سودآمد” ضمن احترام به حریم شخصی کاربران، در راستای ارائه خدماتی امن و مطمئن، برای ثبت‌نام، خرید یا استفاده از برخی امکانات وب‌سایت مانند دسترسی به صندوق اعتبارات، اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌نماید.

برای ثبت‌نام در سایت “سودآمد”، کاربران می‌بایست اطلاعات فردی خود از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، نشانی، آدرس ایمیل و نیز شماره کارت بانکی خود را وارد نمایند. از آنجا که کلیه فعالیت‌های “سودآمد” قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک است، پس از پایان فرایند خرید، بنا بر اطلاعات موجود در پروفایل کاربر، فاکتور رسمی صادر می‌شود که امکان دریافت نسخه‌ی چاپی آن به همراه سفارشات میسر است. یادآوری می‌شود نشانی، آدرس ایمیل و تلفن‌هایی که کابران در پروفایل خود ثبت می‌کنند، تنها نشانی، آدرس ایمیل و تلفن‌های صحیح، رسمی و مورد تأیید کاربر به شمارمی‌آیند که توسط ” سودآمد” به رسمیت شناخته خواهند شد و لذا تمامی ارتباطات ” سودآمد” با کابران و نیز ارسال سفارشات از طریق آنها صورت خواهد پذیرفت و در صورتی که موارد فوق به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشند، “سودآمد” می‌تواند از کابران، اطلاعات تکمیلی واصلاحی درخواست نماید.

هر کاربر می‌تواند دو نشانی ( یک نشانی اصلی، و یک نشانی جایگزین ) را در پروفایل کاربری خود معرفی نماید و و “سودآمد” ، تنها برای ارسال سفارشاتی که مشخصا توسط کاربر برای ارسال به نشانی جایگزین مشخص شده‌اند، استفاده خواهد نمود و از این بابت مطلق مسئولیت مدنی و کیفری بر عهده‌ی کاربر خواهد بود. 
در “سودآمد” با لحاظ لزوم حفظ حریم شخصی کابران، رؤیت نام، نام خانوادگی، شماره تماس، آدرس ایمیل و نیز فاکتورهای افرادی که توسط کد معرفی به “سودآمد” پیوسته اند، برای معرفی‌کننده، امکان‌پذیر است و “سودآمد” اطلاعات کابران  را ممکن است برای ارتباط با کاربران خود، توسعه و بهینه‌سازی محتوا و مطالب سایت و یا تحقیقات بازاریابی خود از برخی اطلاعات کاربران استفاده نموده و نیز برای اطلاع‌رسانی رویدادها و اخبارمحصولات جدید و یا هماهنگی‌های مرتبط با ارسال سفارشات، برای کابران عضو پیامک یا ایمیل ارسال نماید که در صورتی که هریک از کابران تمایلی به دریافت اطلاع‌رسانی‌ها از طریق ایمیل و یا پیامک نداشته باشند، می‌توانند گزینه‌ی لغو عضویت در خبرنامه را در پروفایل کابری خود فعال نمایند و کاربرانی که علی‌رغم این امکان، نسبت به لغو دریافت خبرنامه اقدام ننموده‌اند، حق هرگونه اعتراض بعدی خود را -به واسطه‌ی موافقت ضمنی با دریافت خبرنامه – از خود سلب می‌نمایند.
درخواست شماره کارت بانکی در مرحله ی ثبت نام، تنها به منظور تکمیل بودن پروفایل شما، برای واریز مبالغ به حساب شما در صورت تأیید مرجوعی کالا توسط کارشناسان ما است.

0